KURUMSAL

Hakkımızda

Önce kalite anlayışı ile yola çıkan Tree Star Kompozit . üretimine başladığı ilk yıl içinde EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 2015 Yılı sonu itibariyle de ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini almıştır. TSE belgeli SMC Hamuru üretiminin yanında 2015 yılında kompozit  mazgallar ve rögar kapağı için ağır taşıt trafiğine uygun TSE belgesi alarak ürün kalitesini tescillemiştir.

Geleceğin en önemli malzemelerinden biri olan Kompozit’ler firmamızda SMC ve BMC tekniği ile üretilmektedir. 10.000 m2 açık, 20.000  m2 kapalı alanda 50.000 ton/yıl üretim kapasitesi ve modern üretim ekipmanları ile üretim faaliyetini büyüyerek devam ettirmektedir.

Zamanında ve kaliteli üretimle müşteri memnuniyeti, personelimize verdiğimiz değer ile çalışan memnuniyeti, çevreye olan saygımız ve   ülke ekonomisine olan katkımız ile de tüm toplumun memnuniyeti bizim temel kalite hedefimizi oluşturmaktadır.

Firmamız; Altyapı Ürünleri, Demiryolu Ekipmanları, Savunma Sanayi, Otomotiv Sanayi ve  Doğalgaz Servis Kutuları, Rögar Kapakları, Muhtelif Tiplerde Mazgallar, Kaldırım Tipi Mazgal, Ağaç Dibi Mazgal, Sight Hole Cover, Vana ve Priz Buşakle, Hissedilebilir Yürüme Yüzey İşaretleri, Stadyum Koltuğu, Ek Odası, Yol Sınır Elemanı, Direk Dibi ve Elektrik Panoları üretimi ile yurt içi ve yurt dışı pazara açılmıştır.

Gelecekteki hedefimiz, ihracatımızı artırmak ve kompozit malzeme kullanımını yaygınlaştırarak Three Star markasını yurt içi ve yurt dışı  pazarında güvenilir marka haline getirip pazar payını artırmaktır.

Misyonumuz

Three Star Kompozit bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu korumak, ürettiğimiz kompozit ürünlerimize en kolay ve hızlı erişim sağlamanızı kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin   ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile “ulus ve uluslararası en iyi dağıtım metodu” ilkeleri  doğrultusunda,  en uygun ticari koşulları siz değerli müşterilerimize sağlamaktır.

Vizyonumuz

Three Star Kompozit Altyapı Ürünleri, Demiryolu Ekipmanları, Otomotiv Sanayi, Savunma Sanayi ihtiyaçlarının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli ve yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığına odaklı kaliteli kompozit ürünler üretmek sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek üzerine düşeninden fazlasını yerine getirmektir.