Представлено 4 товара

Polimer Drenaj Kanalları

Polimer Drenaj Kanalı 12.5x100x15 cm

Polimer Drenaj Kanalları

Polimer Drenaj Kanalı 20x100x20 cm

Polimer Drenaj Kanalları

Polimer Drenaj Kanalı 30x100x30 cm

Polimer Drenaj Kanalları

Polimer Drenaj Kanalı 40x100x40 cm

Polimer Drenaj Kanalları

 Polimerin pek çok farklı kullanım alanı bulunur. Buna drenaj ürünleri de dahildir. polimer drenaj kanalının, beton drenajlara nazaran pek çok avantajı bulunur. En nemli özellikleri son derece hafif olmalarıdır. Bu nedenle beton drenajlara nazaran son derece daha kolay biçimde nakliye işlemleri gerçekleştirilir ve çok daha kolay monte edilirler.

Sektörde artık beton drenaj kanalları değil polimer drenaj kanalı tercih ediliyor. İşçilik masraflarından da büyük tasarruf sağlayan polimer drenaj kanalları malzeme tasarrufu da sağlıyor.

Sektördeki bu yenilikler, maliyetlerin önemli ölçüde düşmesini sağlıyor. Polimer drenajların en büyük dezavantajı ise çalınabilir bir yapıda olması. Bunların da çözümü mevcut. Polimer drenaj kanalları için çalınmaya karşı kilit sistemi de bulunuyor. Bina çevrelerinde, bahçelerde polimer drenaj kanalı sıklıkla kullanılıyor.

Polimer drenaj kanalları, hava koşullarından da etkilenmeyen bir yapıya sahip. Güneşten ve yağmurdan etkilenmeyen polimer drenaj kanalları, bu nedenle uzun yıllar kullanılmayı taahhüt ediyor.

Polimer drenaj kanallarının kullanım alanı son derece fazladır. Fabrikalarda, binalarda ve bahçelerde, havuz kenarlarında, otoban kenarlarında, depolarda, çamaşırhanelerde v.b. gibi birçok farklı alanlarda kullanılabilir.

Polimer drenaj kanalı toplamda 8 farklı boyutta üretilmektedir. L, U ve V şekilleri ile üretilerek her bölgeye monte edilmesi sağlanabilir. Zararlı ultraviyole ışınlarından da etkilenmeyen polimer drenaj kanalları uzun yıllar kullanım da sağlar. Taşıması ve monte edilmesi de son derece kolaydır.