عرض جميع النتائج 4

شبكة صلبة لأسفل الشجرة

شجرة مركب صر فريق 2×60/60

شبكة صلبة لأسفل الشجرة

شجرة مركب صر فريق 4×60/60

شبكة صلبة لأسفل الشجرة

شجرة مركب صر فريق 4×80/80

شبكة صلبة لأسفل الشجرة

شجرة مركب صر فريق 4×100/100

Kompozit Ağaç Dibi Mazgalları

Kompozit Ağaç Dibi mazgalları, sektörde en çok kullanılan ağaç gibi ızgaraları arasında yer alır. Bu kadar popüler olmasının en önemli sebebi son derece kaliteli bir malzemeye sahip olmasından ileri gelir. Kompozit ağaç dibi ızgaraları, birçok hava koşuluna dayanıklıdır. Kimyasal dayanıklılığa sahiptir ve termal ve elektriksel yalıtkanlık gibi özellikleri bünyesinde barındırır.

Kompozit ağaç dibi mazgalları, belediyeler tarafından sıklıkla kullanılır. Kompozit ağaç dibi mazgalları kaldırımlarda, park ve bahçelerde kullanılır.

Kompozit ağaç dibi mazgalları son derece dayanıklıdır. Ağaç köklerini de oldukça iyi bir biçimde korur. Cam elyaf takviyeli polyester malzemeden üretilen bu ızgaralar, deformasyon yaşamazlar ve oldukça sağlamdırlar. Malzemenin geri dönüşümü olmamasından ötürü çalınma riski de yoktur. Bu nedenle sektörde sıklıkla tercih edilen bir malzeme olma özelliğini taşır.

Polyester reçineli malzemeden üretilmesinden ötürü renklendirilebilme özelliğine de sahiptir. Renkli bir biçimde üretilebilen kompozit ağaç dibi mazgalları, park ve bahçelerin süslenmesinde de önemli pay sahibidir.

Kompozit ağaç dibi mazgalallarının kendiliğinden sönme özelliği bulunur. Yani yanmalara karşı oldukça dayanıklıdırlar.

Kompozit ağaç dibi ızgaraları yağmurdan ötürü herhangi bir şekilde zarar görmez ve paslanmazlar. Bu nedenle uzun yıllar kullanılabilir özelliğe sahiptirler. Paslanmaz özelliği kendiliğindendir. Ekstra bir işlem gerektirmez.

Kompozit ağaç gibi mazgalları uzun yıllar kullanılabilir. Herhangi bir şekilde korozyondan da etkilenmezler. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bir malzemedir.