عرض جميع النتائج 5

اقماع تحذيرية

عنصر الحدود 47 سم

اقماع تحذيرية

عنصر الحدود 65 سم

اقماع تحذيرية

عنصر الحدود 70 سم

اقماع تحذيرية

عنصر الحدود 75 سم

اقماع تحذيرية

عنصر الحدود 80 سم

Sınır Elemanları

Sınır elemanları, belirli bir alanda sınırı göstermek ve korumak için kullanılan malzemelerdir. Bu malzemeler genellikle dış mekanlarda kullanıldığı için mutlaka kaliteli ve dayanıklı hammaddelerden üretilmelidir. Bizler de firma olarak sizlere en kaliteli sınır elemanları ürünlerini sunuyoruz. Sınır elemanları kompozit malzemelerden üretilir. Ürünler kompozit olmasından kaynaklı olarak yüksek mukavemet ve tasarım esnekliği özelliklerine sahiptir.

Sınır elemanları söz konusu olduğu zaman genellikle çalınma riskinden korkulmaktadır. Ama ürettiğimiz ürünlerin hurda özelliği olmadığı için çalınma riski de minimumdur. Bununla beraber ürettiğimiz sınır elemanları paslanma ve çürüme yapmaz. Yani dilediğiniz zaman uzun süre rahatlıkla herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Peki firmamızın sizler için sunduğu sınır elemanlarının özellikleri nedir?

  • Çalınma riski oldukça düşüktür
  • Hafif olduğu için nakliye ve montajı basittir
  • Boyut anlamında stabildir
  • Üzerine istenilen logolar işlenebilir
  • Geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır
  • Paslanma ve çürüme yapmaz

Kaldırım babası, kaldırım direği gibi isimlerle de adlandırılan sınır elemanları, araçların yol veya kaldırım kenarına park etmelerini ya da yanaşmalarını engellemek için kullanılmaktadır. Bu ürünler sayesinde kontrolsüz davranışlardan doğacak kazalar da minimuma indirilir. Bu ürünler güvenliği sağlayan en ucuz ve en kaliteli ürünlerdir.

Sizler için ürettiğimiz kompozit sınır elemanları hava koşullarına, kimyasallara dayanıklıdır. Aynı zamanda elektriksel anlamda da yalıtkanlık özelliğine sahiptir. Açık hava kullanımlarında oldukça uzun ömürlüdür ve maliyet konusunda da avantaj sağlar.